öncelikle adresten alıp adrese bırakıyoruz..
 
Özel donanımlı aracımızla eğitim veriyoruz.Araçlarımız 2011 model toyota yaris ve özel donanımları ruhsatımıza işli tamamen yasal eğitim aracıdır…
Siz karar verip randevunuzu aldıktan sonra, biz bulunduğunuz adresden sizi alıyor ilk ders için sizin bulunduğunuz bölgede bizim tesbit ettiğimiz trafiği az site veya boş alanda siz koltuğa oturduktan sonra süreniz başlatıyor ve süreniz 60 dakika üzerinden 120 dakika eğitimle başlatıyoruz.
 
Süreniz tam 60 dakika üzerinden oluyor mola verirsek molalar bize ait oluyor.dolu dolu iki saat akan trafikte eğitim alıyorsunuz.(((Biliyorsunuz ki araba kullanmak kadar trafiğide kullana bilmek ( yani araba ile trafiği kullanmak ) çok önemli.)))O nedenle eğitimlerimiz akan trafik ağırlıklı oluyor.
 
Derslerimizin sağlıklı düzenli olması için randevularımızı her ders sonunda bir sonraki randevu alma usuluyle yapıyoruz.Malum istanbul trafiği ve hayatın yoğunluğu nedeniyle bizim size uymamız gerekiyor.Mesela iş çıkışlarını evinize kadar gidilen süreyi eğitim süresi olarakta kullana biliyorsunuz..
 
Size özel çözümler üretmek bizim sizle sadece ticari değil samimi şekilde sonuca ulaştırma çabamızdır.Sizi kazandığımız zaman referansımızın sizler olacağının bilincindeyiz.
 
Sitemiz her ne kadar şahıs sitesi olarak görünsede aslında bizimle çalışan gerçekten özenle seçilmiş çok iyi eğitimciler ile paslaşa biliyor sizin en sağlıklı ve huzurlu güven dolu eğitim hizmeti alabilmenizi hedefliyoruz.
 
Biz işimizi seven ve iyi eğitimci olduğumuzu ve özen gösterdiğimizi size şu şeklide ıspatlaya biliyoruz..Eğitime karar verdiniz ve dersi başlattık.Eğer empati kurulmadığına ve size karşı en ufak yanlış yapıldığını hissederseniz lütfen ilk 30 dakikada dersi kesin ve ücret ödemeyin.
 
Biz bize yapılmasını istemediğimizi başkasına yapmak istemeyiz.Eğitiminizi iç huzuru ve güven dolu geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz .
 
Aldığınız hizmetden memnun ve mutlu olmanız bizim işimize olan motivasyonumuzu artırıyor.Eğitimin her alanda öneminin bilincinde olan özellikle de burada hayat söz konusu olunca gereken özenli çalışmayı bizde bulabileceğinizi garanti ediyoruz
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>