1977 Tokat doğumluyum.Yüksek okul mezunuyum.Aktif olarak direksiyon hocalığıma dört yıl Antalya dört yıl İstanbul da devam etmekteyim.M.E.B .Bakanlık onaylı Direksiyon Usta Öğreticisi belgem ile Pedagojik Formasyon derslerinin tamamını aldım (Eğitim Psikolojisi, Eğitim Sosyolojisi, Eğitim Felsefesi, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme) sertifikalarımı aldım.
Meslek edinmeyi hiç aklıma getirmediğim bu sektörde kendimi direksiyon hocası olmak için yaratılmışım diyecek kadar iddalı buluyorum.
Mesleğimi seviyorum.Her sektörde olduğu gibi bu sektördede ((kalite)) li bir eğitim için insan ilişkilerinin saygı ve sevgi çerçevesinde olması gerektiğine özen gösterenlerdenim.
Araç kullanmak kadar trafiğide kullana bilmek çok önemlidir.Eğitim süreci içerisinde eğitimci ve sürücü adayı arasındaki atmosferin ılımlı ve sakin olması eğitimi alan kişinin reflekslerini doğru kullanmasına ve öğrenim hızının kısalmasına neden olur.
Tabiki buda her iki tarafı en kısa zamanda sonuca ulaşmanın mutluluğunu yaşatır.

Tercihiniz olursam sizlere hizmet etmekden mutluluk duyarım..

             TEL:0506 884 60 00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>