Direksiyon dersi almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken unsurlar.

*Öncelikle internet sitesinden eğitmen bulmak ve tanımadığınız kişi ile çalışma yapmak ister istemez sizde güven duyabileceğim bu işi ciddi yapan resmi yanıda olsun,sinirli olmasın,beni anlaya bilen iyi bir eğitimci olsun isteriz.

*Size eğitim verecek kişi ne olursa olsun en az 10 saat vakit geçireceğiniz güven duymanız gereken kişilikte olmalıdır buna dikkat ediniz.

*Telefonla konuşarak ,internet sitesine bakarak referansları ve vaatlerine bakarak karar verebilirsiniz.
*Alacağınız hizmetin sizi üzmemesi için acele etmeden iyi araştırarak eğitimcinizi seçmekte titiz davranınız.

*İnanmanız ve güvenmeniz sizin öğrenim hızınızı artıracak araç kullanma olayını sevdirecek özgüvenli sürücü konumuna getirecektir.

*Eğitimci değiştirmemek için inandığınız ,güvendiğiniz eğitimci olmalıdır.Eğer değiştirmek zorunda kalırsanız aklınız karışacak bazı hocaların anlatımıyla diğer hocanın anlatımı bir biriyle örtüşse bile anlatım tarzı sizin aklınızı karıştıra bilir  ve toparlamak size vakit kaybettire bilir.

*Biliyorsunuzki eğitimcinize güven ve sempati duyarsanız bilgi akışı daha kolay olur eğitiminiz keyfli,verimli ve kısa olur.Hani okul yıllarınızda hatırlarsınız sevdiğiniz hocanın dersinde başarılı olur sevmediğinizde hem başarısız hemde dersleri uzarda uzardı..:)

*Adrese geliyorum diye yayım yapan size adresinize gelemeyeceğini belli bir noktaya gelmenizi söyleyenler olabilir .

*Dersimiz 1 saat şu fiyat derler ama geldiklerinde eğitimi erken keserler,Siz farkedersenizde sorarsanız neden böyle diye bizim saatimiz 45 dakika derler saat konusunu dikkatle sorun net olsun 60 dakikamı ..Molalar sizemi hocayamı ait,mola veriliyormu..

*Eğitim nerelerde veriliyor..ne kadar sürüyor ,benim aracımda eğitim veriyormusunuz.

*Ücretleri ne kadar ne şekilde ödeme yapılıyor..

Bunları netleştirinki gittiğiniz dersde aldığınız hizmetde yanlış anlaşılma yüzünden her iki tarafda üzülmesİN.
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>